074-700-3838

אתרי סחר

פיקפק הינה פלטפורמת שליחויות מבוססת טכנולוגיה מתקדמת, אשר נותנת מענה לתחום השינוע והשליחויות בארץ, והכל מהיום להיום.

מעוניינים לספק ללקוחות שלכם את המוצרים שקנו באתר שלכם באותו היום ולאפשר להם לעקוב בזמן אמת אחר סטטוס המשלוח, והשליח, זמן הגעה משוער, ומעקב על גבי המפה? עם פיקפק זה אפשרי!

בפיקפק מעל ל 2000- שליחים ו 300- רכבים הפרוסים בכל רחבי הארץ שמטרתם לספק לעסק שלך מענה מהיר בו ביום לכל השליחויות שלך.

לפיקפק API חכם שמאפשר לכל אתר סחר להתממשק לפלטפורמה שלנו בקלות ובמהירות ובכך לאפשר באתר שלכם אופציה לשילוח מהיום להיום. ה-API יאפשר ללקוחות שלכם לבצעת הזמנות באתר שלכם ובשלב בחירת אופן השילוח לבחור שילוח מהיום להיום ובתום הכנסת כל פרטי השילוח הנתונים יעברו אוטומטית למערכות שלנו ואנחנו נדאג לכל השאר.

בנוסף קיימת אופציה לבצע את ההזמנות של העסק באמצעות מערכת ניהול שליחויות מתקדמת. באמצעות המערכת תוכלו לנהל את כל המשלוחים שלכם במקום אחד, באופן שקוף ומרוכז, לבצע הזמנות ולקיים מעקב בזמן אמת אחר השליחויות שנמצאות בביצוע ואחר השליח שמשוייך להזמנה.

המערכת החכמה של פיקפק מאפשרת לדעת מראש את העלות של כל שליחות, לצפות בפרטים המלאים של כל ההזמנות שהמשרד או העסק של ביצע או שנמצאות בביצוע, הפקת דוחות בכל רגע נתון, צפיה בפרטים המלאים של השליח – תמונה, שם מלא, טלפון ומעקב בזמן אמת על גבי המפה והתשלום באמצעות כרטיס אשראי בסוף החודש באמצעות אתר מאובטח.

פיקפק מאפשרת את ההתממשקות וניהול המשלוחים באמצעות אפליקציה אותה ניתן להוריד לטלפון החכם, או באמצעות חיבור למערכת המיחשוב המשרדית אשר מאפשרת שליטה ומעקב בכל רגע נתון.

לא מצאת את מה שחיפשת?